Hakkımızda

teamwork, cooperation, brainstorming-3213924.jpg

Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark bünyesinde AR-GE çalışmalarımıza devam ederek sizlere en güncel altyapı ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

Firmamızın geliştirmiş olduğu Dera MES yazılımı 1995’den beri, iki yüzden fazla tekstil, otomotiv, gıda gibi sektörün önde gelen firmalarına implemente edilmiş ve kullanıcı deneyimi kazanmış bir altyapının ürünüdür. Dera Technology&Design, Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark bünyesinde, tecrübesini son teknolojik altyapıyla donanmış yazılım ve AR-GE ekibi ile bir araya getirerek varolan altyapısını günümüzün teknolojik bilgisiyle geliştirmiştir. 

Fabrikaların dijital dönüşümlerinde kapsamlı tecrübeye sahip ekibimizle, işletmeleri Akıllı Fabrika’ya giden yolda desteklemekteyiz. Fabrikanızın dijital dönüşümüne katkı sağlayacak donanım ve danışmanlık hizmetlerimizle rakiplerinizden bir adım önde olabilirsiniz.

Uzman ekibimizle ve size uygun çözümlerle fabrikanızın dijital dönüşümünü uçtan uca esnek ve en önemlisi sürdürülebilir hale getirin.

Aklınızda bir Proje mi var?

Uzman ekibimizden biriyle tanışmak ve projenizi anlatmak için bizimle iletişime geçin.

Rakiplerinden bir adım öne geç

Dera Mes yazılımı, tüm makine ve çalışan verilerini işleyerek, vardiya saat ve süre önerileri, makinelerin bakım ihtiyaçlarına göre optimum duruş saati önerileri, çalışan iş uyumu sağlama gibi konularda size raporlar sunarak veriminizi arttırmanıza yardım eder.