Hizmetlerimiz

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Dijital Dönüşüm Danışmanlığı

Kullanabileceğiniz yeni teknolojiler ve iş yapış şekillerine uyum için mevcut durumunuzu ve atacağınız adımları birlikte ortaya çıkarmak için danışman ekibimizle bir araya gelin.

İhtiyaca Özel Yazılım Geliştirme

İşletmenizin ihtiyacına uygun teknolojiyi alanında uzman yazılım ve kullanıcı deneyimi tasarımı ekibimizle beraber geliştirelim.

Dera MES (Üretim Yönetim Sistemi)

Fabrikanızın üretimini kullanıcı bağımsız ve anlık izleyin, gün sonunda performansı, kapasite kullanımı ve kalite raporlarınızı inceleyin. Verimliliğinizi artırarak üretim kapasitenizi geliştirin.

Dera ERP (Süreç Yönetim Sistemi)

Dera Süreç Yönetim Sistemi ile planlama, satın alma, stok, satış, pazarlama, finans ve insan kaynakları gibi farklı iş süreçlerinizi uçtan uca yönetin.

Referanslarımız

Yapay Zeka Destekli Dera Mes Üretim Yönetim Sistemini Keşfet!

Akıllı fabrika uygulamalarının ilk adımı MES'dir. MES sayesinde bugün bir çok firma gerçek zamanlı OEE analizleri yapmaktadır. Dera MES'in modern tasarım ve arayüzü, web tabanlı çözümü ve yapay zeka desteği sayesinde donanım masraflarınızı azaltıyor ve daha esnek bir çözüm sağlıyoruz.

Verimliliğinizi artırmaya odaklanın

Dera Mes yazılımı, tüm makine ve çalışan verilerini işleyerek, vardiya saat ve süre önerileri, makinelerin bakım ihtiyaçlarına göre optimum duruş saati önerileri, çalışan iş uyumu sağlama gibi konularda size raporlar sunarak üretim veriminizi arttırmanıza yardım eder.
Aynı zamanda çalışan verimliliklerini hesaplayarak doğru performans raporları çıkarmanıza olanak sağlar.